Uncategorized @tr

Yenilenebilir enerji yatırımları ülkemizde her geçen gün artarken, güneş ve rüzgar enerjisinin öncülük ettiği sektör önemli yatırımlar alıyor. Bu yatırımların geri dönüş sürelerinin kısa olması ve daha da önemlisi yatırımımızın zarar görmemesi büyük önem taşıyor. Bu nedenle yatırımımız ne olursa olsun, koruma ekipmanlarını doğru seçmek, ürün kalitesinden ödün vermemek gerekiyor. LSIS DC  Yük Ayırıcılar, kompakt boyutlarının yanında üstün kesme kapasitesi ile öne çıkar.

Özellikleri 1500 V’a Kadar Ürün Seçeneği

Anma akımı 800 ~ 1600A
■Nominal işletme gerilimi:
DDH tipi (3P: 750Vdc, 4P: 1200Vdc)
DDV tipi (3P: 1000Vdc, 4P: 1500Vdc)
■ Anma kısa süreli akım (Icw): 50kA / 1s
■ Bakım gerektirmeyen çalışma dayanıklılığı: 12.500 kez
■ Çeşitli aksesuarlar
■ Uygulama Standartları ve Sertifikalandırma: IEC 60947-3 (DEKRA CB sertifikası), GB14048.3 (CCC sertifikası)

% 55 oranında küçültülmüş boyutu sayesinde  hem kesiciyi kontrol etmek kolaydır hem de şalt alanı için size tasarruf sağlar.

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir