// Hakkımızda

Gelişim ve Sürdürülebilirliği
Bizimle Deneyimleyin!

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, Saypro Elektrik kısa bir zamanda birçok projeye imzasını attı. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde; ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayreti ile çalışmaya devam ediyor.

Özellikle ülkemizde otomasyon ve şalt malzeme konusunda yaşanan birçok teknik sorunun farkında olan firmamız, müşterilerini dinleyerek, onlardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda yapılanmasını oluşturdu. Bugün geldiğimiz noktada oldukça kısa bir sürede Türkiye’nin 7 bölgesinde hizmet veren ofislerimizin yanında, 40’a yakın bayimizle oldukça geniş bir alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

01
Çevik

02
Dijital

03
İnovatif

#saypro

Geleceği Güvenle
İnşa Ediyoruz!

LS Electric ve Epcos yetkili distribütörü olarak şalt ve kondansatör ihtiyaçlarınızı geniş stok ve benzersiz ürün çeşitliliğimizle tek elden sağlıyoruz. Bunun yanında Entrelec TE Connectivity yetkili distribütörüyüz.

Başta LS Electric ve HNC Electric olmak üzere endüstriyel otomasyon ihtiyaçlarınızda sizlere sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Tüm endüstriyel otomasyon ürünleri ihtiyaçlarınız için doğru adres!

Deneyimli ve uzman mühendis kadromuz otomasyon projelerinizde teknik destek ve projelendirme konusunda her zaman yanınızda.