Şalt Koruma

Elektrik motorları kullanıldığı yere bakmaksızın korumak önemli ve gereklidir.  İster sanayide ister ticari binalarda kullanılıyor olsun motorlarımızın ömrünü ve performansını arttırmak için motor koruma şalterleri harika bir seçenektir. Motor koruma şalterleri sayesinde,  aşırı akım koruma (termik), kısa devre korumanın (manyetik) yanında faz kaybı hatalarına da karşı koruma yapılır. Tüm bunlara ek motor koruma şalterleri aynı zamanda, manuel anahtarlama imkanı sunar.

Motor koruma şalterlerinin en önemli farkı ise, yüksek kesme kapasitesi ile motor korumalarda eksiksiz bir çözüm sağlamasıdır. Sigortalarla da aşırı akım ve kısa devre koruması yapabilirsiniz, ancak bu koruma değerleri sınırlı olacaktır. Motor Koruma şalterleri, kompakt yapısı ile panolarda az yer kaplarken, koruma yapmak için ek bir ürüne ihtiyaç duymaması nedeni ile yerden ve üründen kazanç yapmanızı sağlar.

Neden LSIS Motor Koruma Şalterleri?

-Arttırılmış kompaktlık 45 mm 32 Amper, 55 mm 63 Amper ve 70 mm 100 Amper koruma seçenekleri

-3 farklı pozisyonda kontrol ON-OFF ve Trip (100 Amper modeller için geçerlidir)

-Açma sınıfı 10

-Tam seri aksesuarlar, kontrol ve sinyal yardımcıları

-Sıcaklık kompanzasyonu

Yazar

Saypro Elektrik

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, Saypro Elektrik kısa bir zamanda birçok projeye imzasını attı. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde; ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayreti ile çalışmaya devam ediyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir