Şalt Koruma

Elektrik motorları kullanıldığı yere bakmaksızın korumak önemli ve gereklidir.  İster sanayide ister ticari binalarda kullanılıyor olsun motorlarımızın ömrünü ve performansını arttırmak için motor koruma şalterleri harika bir seçenektir. Motor koruma şalterleri sayesinde,  aşırı akım koruma (termik), kısa devre korumanın (manyetik) yanında faz kaybı hatalarına da karşı koruma yapılır. Tüm bunlara ek motor koruma şalterleri aynı zamanda, manuel anahtarlama imkanı sunar. Ray klemens için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Motor koruma şalterlerinin en önemli farkı ise, yüksek kesme kapasitesi ile motor korumalarda eksiksiz bir çözüm sağlamasıdır. Sigortalarla da aşırı akım ve kısa devre koruması yapabilirsiniz, ancak bu koruma değerleri sınırlı olacaktır. Motor Koruma şalterleri, kompakt yapısı ile panolarda az yer kaplarken, koruma yapmak için ek bir ürüne ihtiyaç duymaması nedeni ile yerden ve üründen kazanç yapmanızı sağlar.

Neden LSIS Motor Koruma Şalterleri?

-Arttırılmış kompaktlık 45 mm 32 Amper, 55 mm 63 Amper ve 70 mm 100 Amper koruma seçenekleri

-3 farklı pozisyonda kontrol ON-OFF ve Trip (100 Amper modeller için geçerlidir)

-Açma sınıfı 10

-Tam seri aksesuarlar, kontrol ve sinyal yardımcıları

-Sıcaklık kompanzasyonu

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir