TE Connectivity, 8000’den fazla ürün ve çözümde bulunan vidalı, Pi-Spring, push-in yaylı, IDC, geçmeli, saplamalı vb. çeşitli teknolojilerle piyasadaki en büyük Din Raylı Terminal bloğu çözümlerini sunar.
SNK Serisi Vidalı Klemensler

Entrelec vidalı klemensler, geniş bir uygulama yelpazesine hizmet ederken rasyonelleştirilmiş işlevler ve aksesuarlar sunar.

Entrelec Push-in&Yaylı klemensler, hem Push-in hem de Yay baskılı teknolojisinin yanı sıra zaman, stok azaltma ve güvenli kurulumların avantajlarını sunar.

Entrelec Pluggable (tak-çıkar) klemensleri, akıllı bağlantı teknolojilerimizin avantajlarını tak-çıkar fonksiyonun esnekliği ile birleştirir.

Snacompact klemensler, 60 yılı aşkın bir geçmişe dayanan tecrübesiyle kompakt ve mükemmel ürünler sağlayarak panel oluşturma sürecini iyileştirmeye yardımcı olur.

Baralı güç ve motor klemensleri, gücün tesisatlara bağlanması ve dağıtılması için özenle geliştirilmiştir.

DBL Güç dağıtım bloklarımızın özel kompakt ve modüler tasarımı, büyük bir kullanım esnekliği ile birlikte kolay kurulum sağlar.

Essailec test blokları, akım ve gerilim ölçümü, izleme, enjeksiyon, sayaç ve koruyucu rölenin onarımı veya değiştirilmesi gibi test işlemlerinin güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

İşaretleyiciler ve işaretleme sistemleri, elektrik panosu tanımlama ihtiyaçlarının çoğunu karşılar. Sunulan bu çözümler başlıca klemensler, dağıtım blokları, kablo, bileşen ve ekipman için işaretleyiciler ve etiketleri kapsar.