Haber

Dünyamızın iklim değişikliklerinden, küresel salgına birçok iniş ve yükselişle karşı karşıya kaldığı bu zaman diliminde, daha kapsamlı ve akıllı otomasyon teknolojilerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Geleceği inşa ederken, günümüzün hızla değişen yıkıcı ortamında, en dayanıklı ve geleceğe hazır işletmeler dijital teknolojilere en hızlı uyum sağlayan şirketler olacak. Bu anlayışla yeni partnerimiz HNC Elektrikle olan yetkili distribütörlük anlaşmamızı sizlere duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.

Saypro Elektrik Endüstriyel Otomasyonu Dönüştürmek İçin İş Birliklerine Devam Ediyor!

Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya-Pasifik bölgesi ve Avustralya gibi 40’tan fazla ülkedeki iş ortaklıkları ile endüstriyel otomasyonda önemli bir yer edinen HNC Elektrik; Saypro ile geliştirdiği yeni iş ortaklığı ile ülkemizde endüstriyel otomasyona farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.  HNC Elektrik’in servo sistemlerden, endüstriyel robotlara uzanan geniş ürün gamı sizlere tek tedarikçi ile çalışma imkânı sunarken, hızlı teslimat süreleri projelerinizde bir adım önde olmanızı sağlayacak. Akıllı, ethernet tabanlı, kolay ve hızlı devreye alınan ürünlerin kompakt yapısı sizlere yeni bir otomasyon deneyimi sunarken, maliyetlerinizi en aza indirme imkânı verecektir.

Saypro Elektrik olarak yeni bir yıla girmemizin arifesinde yola çıkarken koyduğumuz hedeflere bir adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimize geniş bir çerçevede kaliteli ürünler sağlamanın yanında uzman teknik kadromuzla endüstriyel otomasyon projelerinizde anahtar teslim çözümlerimizle yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Bu vesile ile yeni yılınızı kutlar, yeni iş ortaklıklarımızın 2022 yılında harika başarılar getireceği temennisi ile mutlu ve sağlıklı bir yıl dileriz.

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir