Haber

Saypro Elektrik olarak her geçen gün artan ürün ve çözüm gamımızı Dünya’nın önde gelen bağlantı ekipmanları firması ENTRELEC by TE Connectivity ile taçlandırıyoruz. Şubat 2022 itibari ile ENTRELEC by TE Connectivity firmasının tek yetkili distribütörü olduğumuzu sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Daha entegre ve yenilikçi çözümleri sizlere ulaştırmak amacı ile stratejik partnerliklerimizi özenle seçerken, pano imalatından, raylı sistemlere, yenilenebilir enerjiden imalat tesislerine çok geniş bir alanda ürün ve çözümler sunan ENTRELEC by TE Connectivity firması ile ihtiyaç duyduğunuz bağlantı ve arabirim ürünlerini en yüksek çeşitlilik ve kalitede sizlere ulaştıracağız.

Bu yeni iş birliği ile geçmişten gelen tecrübemizi son yıllarda geliştirdiğimiz ortaklıklar çerçevesinde değerlendirdiğimizde sektöre yeni bir bakış açısı ve dinamizm getireceğimize inanıyoruz.

Connected Future

Daha Güvenli, Sürdürülebilir ve Üretken Bir Gelecek

ENTRELEC by TE Connectivity 75 yılı aşkın deneyimi ile dijital fabrikalardan, makine imalat endüstrisine enerjisinin olduğu her yerde en zorlu koşulları karşılayacak şekilde ürünlerini geliştiriyor. Bu anlayışla bizlerde enerjinin olduğu her alanda entegre ve dayanıklı çözümlerimizle sizlere elektriğin hemen hemen her alanında yenilikçi ve gelişmiş çözümler sunmaya devam edeceğiz.

ENTRELEC by TE Connectivity Geniş Ürün Gamı ile Sizlerle 

  • Ray tipi Klemensler
  • Dağıtım Blokları
  • Essailec Test Blokları
  • Entrelec Markalama Çözümleri

Sizlerde ENTRELEC by TE Connectivity ürün ve çözümleri ile tanışmak, numune veya demo talebinde bulunmak için saypro@saypro.com.tr adresine mail gönderebilir veya 0 216 593 11 11 telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 Geleceğin Dünyası Şimdi Daha Yakın!

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir