Şalt Koruma

1 kutuptan 4 kutba kadar seçenekleri bulunan LS LG otomat sigorta hem güvenli hem de pratik kullanımlar için idealdir. Başta konut sektörleri olmak üzere birçok farklı alan ve yapıda kullanılabilir. Konutlar dışında endüstriyel ve ticari binalarda da elektrik alt yapısının sürdürülebilir ve güvenilir olması için kullanılmaktadır.

Otomatik Sigortalar ve Öne Çıkan Özellikleri

Devrelerin korunmasını ve çok daha uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlayan otomat sigortalar son yılların en çok tercih edilen sistemlerine sahiptir. Öne çıkan özellikleri ile birlikte son derece güvenli bir yapıya sahiptir.

1- Temaslara karşı ekstra koruma sağlar: Kullanıcıların sigortalara doğrudan ya da dolaylı teması çeşitli riskleri de beraberinde getirmektedir. Ancak yeni nesil sigortalarda bu riskler tamamen ortadan kaldırılıyor. Minyatür devre kesici adıyla da bilinen bu sigorta çeşitleri müşterilerin güvenlik taleplerine büyük oranda yanıt veriyor.

2- İzolasyonlu sistem: Yalıtımlı bir yapıya sahip olan otomat sigortalarda, diğer sigorta türlerinde sıklıkla görülen kazaların önüne geçilmektedir. Bu risk faktörlerinden biri kısa devre olup bu sigortalarda çok daha az sıklıkla görülür. Aynı zamanda aşırı yük akımlarına karşı ekstra dirençli olduğu için tüm kamusal alanlarda ve apartmanlarda güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Otomat Sigortaların Diğer Özellikleri

CE ve KEMA belgeleri bulunan bu sigortaların toplam garanti süreleri 5 yıla kadar uzanabilmektedir. Uzun ömürlü kullanımlar için ideal standartlara sahip olmasıyla biliniyor. Daha küçük yapılar tek ya da iki kutuplu otomatların kurulumu dakikalar içerisinde gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda çok az bir fiyat farkı ödenerek üç ve dört kutuplu sigortaların sahibi olmak da mümkündür.

Ürün ambalajında kurulumu ve kullanımı kolaylaştıran birçok aksesuar da bulunuyor. Kesme kapasiteleri ise 6kA’dan başlayıp 10kA’ya kadar artış gösteriyor. Yüklerin yukarısına yerleştirilen bu sigortalar anında kullanıma hazırdır.

LG LS Otomatik Sigorta

BKN tipi:1-2-3-4 Kutup Seçeneği 1A’den 125A’e kadar seçenekler

•6kA kesme kapasitesi, IEC60898 standardına uyumluluk
•BKN-b tipi:1 kutuptan 4 kutupakadar 1A’dan 63A’ya kadar seçenekler
•10kA kesme kapasitesi, IEC60898 standardına uyumluluk
•BKH tipi:1 kutuptan 4 kutupakadar 63A’dan 125A’ya kadar seçenekler
•10kA kesme kapasitesi, IEC60947-2 standardına uyumluluk
•BKN, BKN-b ve BKH serileri için ihtiyaç duyulacak tüm aksesuarlar mevcuttur

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir