Haber

Ülkemizin dört bir yanından katılım sağlayan değerli iş ortaklarımız ve global tedarikçilerimiz ile birlikte 15-17 Ekim ve 22-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Kıbrıs gezimiz sona erdi. Bu güzel gezimizde katılımcılarımız ile birlikte çok değerli anılar biriktirdik. Geçirmiş olduğumuz tüm vakit boyunca çok değerli kazanımlar elde ettik.

Etkinliğin en eğlenceli kısımlarından biri takım ve motivasyonu artıracak oyunlar oynamak oldu.

Çeşitli toplantılar ve ikili görüşmelerin ardından GALA yemeğinde tekrar bir araya gelirken, keyifli bir gece geçirdik.

Etkinlik süresince ayrıca Kapalı Maraş turu ve Gazimağusa  turları yaparak geçmişi canlı olarak izleme şansı bulduk. Bu keyif verici etkinliğimizde, Kıbrıs’a gelerek bizleri onurlandıran, bizlere vakit ayıran tüm katılımcılara kucak dolusu sevgi ve selamlarımızla en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hep birlikte daima ileriye gidebilmeyi ve daha birçok başarıya imza atabilmeyi temenni ediyoruz.

Yeni etkinliklerde buluşmak dileğiyle..

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir