Haber

Dünya devi LS Electric’in global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, Saypro Elektrik olarak kısa bir zamanda birçok projeye imzaya attık. Yaklaşık 3 senedir sürdürdüğümüz LS Electric şalt distribütörlüğünde kazandığımız sayısız başarılar bizi yeni bir yola yönlendirdi. Türkiye’nin dört bir yanında başarı ile sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesi, gelişmiş bayi ağımız, yüksek erişebilirliğimiz ve siz müşterilerimizden gelen talepler neticesinde bugün yepyeni bir yola çıkıyoruz.

Yeni Bir Yol Yeni Başlangıçlar

8 Şubat 2021 itibari ile LS Electric’in Endüstriyel Otomasyon – İnverter Distribütörlüğünü de üstlenmiş durumdayız. Bu önemli gelişme ile birlikte Saypro Elektrik olarak elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ettiğimizi bir kere daha hatırlatmak isteriz.

Global Vizyon Yerel Tecrübe

Tecrübeli otomasyon ekibimiz, bayilerimizin desteği ve tabii ki LS Electric’in global vizyonu ile birlikte sunduğumuz çözümlerle sektöre yeni bir soluk getiriyoruz. Özellikle inverter uygulamalarında sahip olduğumuz geniş ürün aralığı ve uygulama tecrübemizle tek bir tedarikçi ile çalışma fırsatı sunarken, üstün fiyat performans oranımız ile de sizlere projelerinizde avantaj sağlamayı hedefliyoruz.

Neden LS Electric İnverter?

 Dünya’nın önde gelen inverter üreticilerinden olan LS Electric yüksek kaliteli bileşenlere sahip ürün ailesi sayesinde motor uygulamalarında maksimum enerji verimliliği sağlar. Kompakt ürün tasarımı pano maliyetlerinizi azaltırken, sizlere yerden tasarruf sunar. Tüm bunları geniş bir ürün ailesi sayesinde yapan LS Electric, Kore pazarının %40’ına hakimken, Dünya’nın 7 kıtasında da ürünleri ile çözüm sağlamaktadır.

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir