Haber

Yeni İş Ortaklıklarımızla Gücümüze Güç Katıyoruz!

Saypro Elektrik olarak sizlere daha geniş kapsamlı ve güçlü çözümler sunmak için iş ortaklıklarımızı her geçen büyütüyoruz. Haziran 2021 itibari ile Dünya’nın önde gelen elektrik firmalarından Eaton Elektrik ile bayilik anlaşması yaptığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu işbirliği ile siz değerli müşterilerimizi ve ihtiyaçlarını çok daha iyi anlayarak daha başarılı olabilmeleri için yeni fırsatlar yaratmayı hedefliyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlere çok yönlü ve kapsayıcı bir çözüm sunmak için bütün gayretimizle çalıştığımızı bir kere daha bildirmek istiyoruz. Dünya devlerinin tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda birçok başarıya daha çözüm ortaklarımız ve siz bayilerimizle birlikte adım atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eaton Elektrik Hakkında

Eaton’ın misyonu, güç yönetimi teknolojilerini ve hizmetlerini kullanarak yaşam kalitesini artırmak ve çevreyi iyileştirmektir. Eaton; müşterilerine elektrik gücünü, hidrolik gücü ve mekanik gücü daha verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde etkin olarak yönetmelerine yardım eden enerji verimliliği çözümleri sağlamaktadır. 2020 yılında 17.9 milyar $ gelir elde eden Eaton, ürünlerini 175’ten fazla ülkedeki müşterilerine sunmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için, www.eaton.com adresini ziyaret ediniz.

 

Yazar

Saypro

Dünya devlerinin global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, kısa bir zamanda birçok projeye imzamızı attık. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro olarak, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir