Saypro Hakkında

Dünya devi LS Electric’in global tecrübesini yerel tecrübemizle birleştirerek çıktığımız bu yolda, Saypro Elektrik kısa bir zamanda birçok projeye imzasını attı. Verdiğimiz hizmetin kalitesini LS Electric ürünlerinin çeşitliliği, verimi ve yalınlığı ile birleştirdiğimizde; ortaya çıkan sonuç herkesi fazlasıyla memnun etti. Bu vizyonla Saypro, elektriğin olduğu her yerde sizlere en iyi çözümü sunmak için tüm gayreti ile çalışmaya devam ediyor.

47 yıllık serüveninde birçok yenilik ve başarıya imza atan LS Electric; bugün Dünya’nın önde gelen dijital enerji çözümleri firmalarından biri olarak global pazardaki liderliğini geliştiriyor. 9 yıl üst üste Dünya’nın en inovatif 100 firması arasında gösterilen LS Electric, kaliteli ve zengin ürün çeşitliliği, uluslararası sertifikalara sahip test ve AR-GE merkezleri ve tüm Dünya’ya yayılmış lojistik ağı ile tam da istediğiniz çözümü benzersiz bir deneyimle sunuyor.


Saypro Kurumsal Sunum

Saypro Ofisi

Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi Sok. Metropol Plaza C1 Blok Kat:9 No:169
Ataşehir - İSTANBUL
+90 216 593 11 11

www.saypro.com.tr

saypro@saypro.com.tr

Bizi Takip Ediyor Musunuz?

Yeni ürünlerimizden ve kontrol sistemleri konularındaki bilgileri takip etmek için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.