Cevabı Hemen Görün!

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik sorularınıza daha kolay cevap verebilmek için Sıkça Sorulan Sorular sayfası oluşturduk. Siz de aklına takıldığınız soruları saypro@saypro.com.tr adresine gönderebilir; bu sayfanın geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 • DPR1000’lerimizden birinde sorun yaşadık. Varsayılan şifreyi değiştirdik ve yeni şifrenin ne olduğunu unuttuk. Üzerindeki şifreyi nasıl sıfırlayabiliriz?
 • GMC-9, AC-1 için nominal akım 25A’dır. Bu kontaktörü kullanarak tek fazlı (240V) yük bağlamak istesek, her terminalin 25A’ya dayanabileceği mi, yoksa toplamda mı 25 Amper’e mi dayanabileceği anlamına gelir? Her terminale 25 A’e dayanabiliyorsa, şöyle bağlayabilir miyim (her faz tek fazlı ısıtıcı yüküne bağlanır, L1 = 18A, L2 = 20A, L3 = 18A)?
 • GIMAC – II Plus ile I4XS4UE GIMAC – II Plus: RS845 5-Pins(COM, TX0, TX1, RX0, RX1) I4XS4UE: RS845 3-Pins(A, C, B) nasıl haberleştirebilirim?
 • DMP rölesi için TEKNİK bilgiye ihtiyacım var. Bu ürün için sertifikaya nereden ulaşabiliriz? Motor 22kW’tan daha büyük ise ürünü kullanabilir miyiz?
 • Mini ms sabit pozisyonda montaj yapmak mümkün mü. Kataloğumuzda mini iletkenin her iki tarafa da 30 derece monte edilebildiği ancak 90 derecelik açı kurmak mümkün olduğu bilgisi var. Eğer yatayda (90 derece) monte edilmişse, kontaktöre ne gibi etkileri vardır?
 • GMC kontaktörlerin çalışma koşulları nedir?
 • OCR II ile 3 Kutuplu ACB satın alırsak ve müşteri Toprak Arıza Fonksiyonunu kullanmak isterse, Nötr Akım Trafosunun dışını OCR II’ye bağlayabilir miyiz? CT Terminali var mı? OCR II kullanmak zorunda mıyız?
 • MCCB Termik manyetik şalterleriniz uzaktan kontrol edilebilir mi?
 • TM serisi ve ODP serisi arasındaki fark nedir ve hangisinin kullanılması daha iyidir?
 • LSIS MCCBlerin açma akım değerleri nedir?
 • Termik tip aşırı yük rölesine hangi standart ışığında karar vermeliyim?
 • Termik tip aşırı yük rölesine hangi standart ışığında karar vermeliyim?
 • Termik manyetik şalterle sigorta arasındaki fark nedir?
 • MCCB D-45S / D35S / D55S handle için IP Koruma sınıfı nedir? Müşterinin IP 54’e ihtiyacı varsa, ne yapmalıyız?
DPR1000’lerimizden birinde sorun yaşadık. Varsayılan şifreyi değiştirdik ve yeni şifrenin ne olduğunu unuttuk. Üzerindeki şifreyi nasıl sıfırlayabiliriz?

Mevcut şifreyi görmek için aşağıdakileri takip edin. Ana menüde Adım 1. => 8. SİSTEM BİLGİSİ (ENT.) Adım 2. => 3. TANI (ENT.) Adım 3. VERİ BOŞLUK (▼ + ENT.) Adım 4. Mevcut şifreyi görebilirsiniz. Adım 5. ESC.

GMC-9, AC-1 için nominal akım 25A’dır. Bu kontaktörü kullanarak tek fazlı (240V) yük bağlamak istesek, her terminalin 25A’ya dayanabileceği mi, yoksa toplamda mı 25 Amper’e mi dayanabileceği anlamına gelir? Her terminale 25 A’e dayanabiliyorsa, şöyle bağlayabilir miyim (her faz tek fazlı ısıtıcı yüküne bağlanır, L1 = 18A, L2 = 20A, L3 = 18A)?

L1 = 18A, L2 = 20A, L3 = 18A gibi her faz 25’Amper’e dayanıklıdır.

GIMAC – II Plus ile I4XS4UE GIMAC – II Plus: RS845 5-Pins(COM, TX0, TX1, RX0, RX1) I4XS4UE: RS845 3-Pins(A, C, B) nasıl haberleştirebilirim?

Manuel dosyasını indirerek görebilirsiniz. İndirme Linki

DMP rölesi için TEKNİK bilgiye ihtiyacım var. Bu ürün için sertifikaya nereden ulaşabiliriz? Motor 22kW’tan daha büyük ise ürünü kullanabilir miyiz?

Linkten sertifikayı alabilirsiniz. Sorunuz için, motoru anma değerinden daha fazla korumak istiyorsanız, yüksek kapasiteli CT + DMP06 serisi kombinasyonları yapın.

Mini ms sabit pozisyonda montaj yapmak mümkün mü. Kataloğumuzda mini iletkenin her iki tarafa da 30 derece monte edilebildiği ancak 90 derecelik açı kurmak mümkün olduğu bilgisi var. Eğer yatayda (90 derece) monte edilmişse, kontaktöre ne gibi etkileri vardır?

Mini kontakörleri 90 derece dikey olarak kullanmamılısınız. Bu anma akımlarını düşürür ve ürün ömürlerini azaltır.

GMC kontaktörlerin çalışma koşulları nedir?

GMC kontaktörümüzün kullanım koşulları aşağıdaki gibidir: 1. Ortam sıcaklığı: -5 ℃ ~ 40 ℃ 2. Nem:% 45 ~ 85. İrtifa: 2,000 metrenin altındaki yerlerde

OCR II ile 3 Kutuplu ACB satın alırsak ve müşteri Toprak Arıza Fonksiyonunu kullanmak isterse, Nötr Akım Trafosunun dışını OCR II’ye bağlayabilir miyiz? CT Terminali var mı? OCR II kullanmak zorunda mıyız?

OCR II (tip: LN5) ve 3 kutuplu ACB’de bir toprak arıza fonksiyonu olduğunu bildirmekten memnuniyet duyarız. Bir NCT (+ ve -) terminali vardır. Böylece, kullanıcı Neutral CT’yi ACB’ye kolayca bağlayabilir. NCT’nin ikincil çıkış akımının 5A olması gerektiğini lütfen unutmayın.

MCCB Termik manyetik şalterleriniz uzaktan kontrol edilebilir mi?

Ekipmanı kapatabilen uzaktan çalıştırma cihazlarının MCCB’yi uzaktan kumandadaki motor veya solenoid kullanarak kapatması gerekir. ON durumunda MCCB’lerin SHT tarafından kullanılmasına izin verilmeyecektir.

TM serisi ve ODP serisi arasındaki fark nedir ve hangisinin kullanılması daha iyidir?

TM ve ODP, aşırı akımın tetikleme elemanlarıdır. TM bimetal tarafından çalıştırılır ve yağ kutusunda ODP sarılır. TM ve ODP farklıdır, yani ODP’nin anma akımını düzeltmesi gerekir, çünkü anma akımı montaj açısına göre farklıdır.

LSIS MCCBlerin açma akım değerleri nedir?

LSIS MCCB’lerinin kesme akım değerleri 3A – 1200A arasındadır. 30AF, 50AF, 100AF, 225AF, 400AF, 600AF, 800AF, 1000AF, 1200AF kategorilerine göre sınıflandırılmış ve Amper/Kasaya göre sınıflandırılmıştır.

Termik tip aşırı yük rölesine hangi standart ışığında karar vermeliyim?

Termal aşırı yük rölesi, yükü korumak için aşırı akım gibi anormal akımı tespit eden ve gerçek yük akımına uygun olarak ayarlanması gereken bir ekipmandır.

Termik tip aşırı yük rölesine hangi standart ışığında karar vermeliyim?

Termal aşırı yük rölesi, yükü korumak için aşırı akım gibi anormal akımı tespit eden ve gerçek yük akımına uygun olarak ayarlanması gereken bir ekipmandır.

Termik manyetik şalterle sigorta arasındaki fark nedir?

Sigortalar, MCCB’lerin üretilmesinden önce aşırı yük veya kısa devreyi korumak için kullanılmıştır. Sigortalar, MCCB ile aynı amaca hizmet etmektedir, ancak koruma akımı ve kullanım alanları sınırlıdır. MCCBler çok daha yüksek yük ve akımlarda kullanılır.

MCCB D-45S / D35S / D55S handle için IP Koruma sınıfı nedir? Müşterinin IP 54’e ihtiyacı varsa, ne yapmalıyız?

D sınıfı handleler için IP 54 koruma sınıfına sahiptir. Müşterinize önerebilirsiniz.Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Bizimle İletişime Geçin!

Uzman mühendislerimizden teknik destek alın!

Telefonla Destek

0 216 593 11 11

Mail Gönder

saypro@saypro.com.tr

Bayi Bul

İkona tıklayınız


Saypro Ofisi

İTOSB İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 8. Cad. No:7 Tepeören
Tuzla - İSTANBUL
+90 216 593 11 11

www.saypro.com.tr

saypro@saypro.com.tr

Bizi Takip Ediyor Musunuz?

Yeni ürünlerimizden ve kontrol sistemleri konularındaki bilgileri takip etmek için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.