dmpi-1280x922.jpg

Elektrik motorları ister sanayide ister ticari binalarda kullanılsın devamlı olarak izlenmeli ve olumsuz durumlara karşı koruması gerçekleştirilmelidir. Bugün sanayimizdeki elektrik enerjisinin %36sı tek başına elektrik motorları tarafından harcanmaktadır. Bu da bizlere gösteriyorki; elektrik motorlarının performanslı ve sürekli olarak çalışması işletmeniz açısından tasarrufa giden yolların başında geliyor.  LSIS’ın yeni motor koruma rölesi, koruma fonksiyonları ile birlikte üstün veri işleme ve doğruluk sunar. Tüm bunların yanında  motorlarınızı korurken ürünümüz gerçekleşen hataların nedenleri sisteminde depo eder. Böylece motorlarınızda hataya neden olguları da kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Ürün Katalog İndir

 

Ürün Özellikleri

1-Üstün işlemci performansı ile veri işleme ve hassasiyet maksimum seviyeye getirilmiştir

2-Motorunuzda bir hata meydana geldiğinde nedeni, oluş zamanı kayıt altına alınır. Meydana gelen hataları saklayabilirsiniz.

3-Önceden tanımlanmış çalışma ömrü sisteme girilerek rulmanların değişim zamanı için alarm oluşturulabilir

4-RS 485/Modbus özelliği ile kolayca fabrika otomasyonunuza entegre edebilirsiniz

Modbus fonksiyonun yanında 4-20 mA çıkış özelliğini de kullanabilirsiniz
Modbus fonksiyonun yanında 4-20 mA çıkış özelliğini de kullanabilirsiniz

5-Serisinin en çeşitli koruma fonksiyonlarına sahiptir. Aşırı akım, düşük akım, kilitli rotor, faz hatası, ters faz ve faz dengesizliği ve toprak hatası koruması yapar.

DMP serisi aynı zamanda toprak hatası koruması yapar. Elektrik kaçağından kaynaklanan toprak arızalarının önlenmesi için toprak arıza kaçağı akımı tespit edilir ve ikincil kazalar (Faz hataları ve elektrik çarpması kazaları) önlenir. Mevcut hassasiyet ve çalışma süresi topraklı sisteme veya koruma amacına göre farklı şekilde ayarlanabilir.

6-Gerçek zamanlı 3 fazlı akım ölçümü

7-Yüksek güvenilirlik

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Saypro Ofisi

Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi Sok. Metropol Plaza C1 Blok Kat:9 No:169
Ataşehir - İSTANBUL
+90 216 593 11 11

www.saypro.com.tr

saypro@saypro.com.tr

Bizi Takip Ediyor Musunuz?

Yeni ürünlerimizden ve kontrol sistemleri konularındaki bilgileri takip etmek için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.