Saypro Hakkında

Saypro Elektrik Kontrol Sistemleri San. Ve Dış Tic. AŞ., elektrik güç sistemleri, otomasyon, akıllı şebeke çözümleri ve fotovoltaik sistemler için toplam çözüm sağlayıcısı olan LSIS’ın Türkiye’deki yetkili distribütörüdür.

LG Group’tan ayrılana kadar LG Endüstriyel Sistemler adı altında faaliyet gösteren, 2005 yılında LS grubu altında LSIS olarak yeniden adlandırılan marka son olarak Mart 2020 yılında LS Electric olarak ismini değiştirmiştir.  LS Electric, asansör, jeneratör, makine, pano, otomasyon sektörlerinin yanı sıra müteahhitler ve yatırımcılar için zengin ürün çeşitliliği, kaliteli ve ekonomik çözümleriyle öne çıkmaktadır.

Saypro, elektrik üretim, iletim, dağıtım ve otomasyonunda ihtiyaç duyulan; güneş panellerinden, kesici-ayırıcıya, kablodan busbara, hücreden trafoya, şalterden otomatik sigortaya kadar çözüm üreten, inovasyona kendini adamış merkezi Kore’de bulunan LSIS’ın kaliteli ve çevre dostu ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.


Saypro Kurumsal Sunum

Saypro Ofisi

İTOSB İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 8. Cad. No:7 Tepeören
Tuzla - İSTANBUL
+90 216 593 11 11

www.saypro.com.tr

saypro@saypro.com.tr

Bizi Takip Ediyor Musunuz?

Yeni ürünlerimizden ve kontrol sistemleri konularındaki bilgileri takip etmek için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.